Informacje podstawowe

  1. Zabezpiecz zwracany produkt oraz umieść go w kartonie razem z wypełnionym i podpisanym Formularzem Zwrotu.
    Jeśli nie posiadasz Formularza Zwrotu
  2. Adres do zwrotu Worldwide T&S sp. z o.o. Przeworska 3/2 04-382 Warszawa
  3. Zwrotu dokonujesz na własny koszt.
  4. Czas na odstąpienie od umowy to 14 dni od otrzymania zamówienia.
  5. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni.

Anulowanie zamówień

Wszystkie zamówienia mogą zostać anulowane do momentu ich wysłania. Jeśli zamówienie zostało już zapłacone i musisz zmienić lub anulować zamówienie, musisz skontaktować się z nami w ciągu 2 godzin. Po rozpoczęciu procesu pakowania i wysyłki nie można już ich anulować ani zmieniać.

Refundacje

Twoja satysfakcja jest naszym głównym priorytetem. Dlatego też, jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, napisz do nas.

Jeśli nie otrzymałeś zamówionego produktu w gwarantowanym czasie. Możesz zażądać zwrotu kosztów* lub ponownej wysyłki.

Jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, możesz zażądać zwrotu lub ponownej wysyłki.

Jeśli nie chcesz przedmiotu, który zakupiłeś możesz zażądać zwrotu, ale zakupiony przedmiot musisz zwrócić na swój koszt. Towar nie może nosić oznak używania, oraz musi być zapakowany w oryginalne opakowanie

Brak możliwości refundacji w przypadku gdy:

  • Twoje zamówienie nie dotarło ze względu na czynniki znajdujące się pod Twoją kontrolą (tzn. Podanie nieprawidłowego adresu wysyłki)
  • Twoje zamówienie nie dotarło ze względu na wyjątkowe okoliczności pozostające poza kontrolą www.wiecznamiloscpl (np. opóźnione katastrofą naturalną).

Jeśli Twój wniosek zostanie zaakceptowany, Twoja wpłata zostanie zwrócona, automatycznie do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu 14 dni.

Wymiana

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz wymienić swój produkt. Najpierw musisz się z nami skontaktować, a my zajmiemy się wszystkimi krokami.